راهنمای خرید اقساطی در بیست لند


خريد اقساطي ويژه نيرو هاي مسلح (دارندگان کارت حکمت) :

لازم به ذکر است که تمامی نیروهای مسلح سپاه ،ارتش ،نیروی انتظامی و وزارت دفاع ، دارندگان کارت حکمت (شاغل و بازنشسته) می توانند از سایت بیست به صورت اقساطی و غیر حضوری خرید نمایند .

کاربران عزیز پس از ورود به سايت بدون نياز به هيچ مدرکي و فقط با داشتن کارت حکمت مي‌توانند به صورت کاملا غير حضوري (آنلاين) خريد اقساطي را انجام بدهند.
پس از انتخاب کالاي مورد نظر در صفحه جزييات کالا تعداد اقساط مورد نظر را که از 6 ماه تا 24 ماه می باشد انتخاب کنید و در صورت تمایل میتوانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در کادر مورد نظر وارد نمایید و در غیر این صورت بر روي گزينه خريد اقساطي کليک کنيد و مراحل خريد را تا انتها ادامه بدهيد و در مرحله انتخاب درگاه بانکي، درگاه حکمت را انتخاب کنيد و اطلاعات مورد نظر را وارد و گزينه خريد اقساطي را بزنيد.
پس از ثبت و تاييديه سفارش به صورت اقساط ، شما هيچ مبلغي را نقدا پرداخت نمي کنيد (به جز هزينه ارسال و هزینه پیش پرداخت در صورت داشتن مبلغ پیش پرداخت) که به دو روش قابل پرداخت می باشد. اول از طریق درگاه بانکی و آنلاین که با کلیه کارت های عضو شتاب قابل پرداخت می باشد و روش دوم به صورت کارت به کارت انجام میشود
و پس از تاییدیه کالا براي شما ارسال مي شود و از ماه بعد مبلغ اقساط ماهانه در فيش حقوقي اعمال و از حقوق شما کسر مي‌گردد.

توجه: سیستم به صورت آنلاین اعتبارسنجی را ازطریق سازمان حکمت انجام می‌دهد و در صورت داشتن اعتبارکارت حکمت تاییدیه پرداخت به خریدار نمایش داده می‌شود.