درباره ما

درباره بیست لند
فروشگاه اينترنتي بيست لند با طرح ايده هاي نو شروع به فعاليت کرده است . ما سعي کرده ايم با بررسي نيازهاي جامعه خدماتي متفاوت ، تازه و نو در زمينه فروشگاه اينترنتي ارائه دهيم.
براي خريداران محترم ، مرغوبيت کالا ، اصل بودن و قيمت مناسب آن اهميت فراواني دارد.
بيست لند با تضمين اصل بودن کالا و همچنين کم کردن واسطه ها ، هر کالايي را با پايين‌ترين قيمت در بازار مصرف کننده عرضه مي‌نماید .
يکي از خدمات ويژه بيست لند که براي اولين بار در ايران ارائه شده است خريد نقدی کالا ( در همه زمينه هاي شخصي ، سازماني ، خانگي ، خورده و عمده فروشي ) به صورت اقساط  ( ویژه عموم افراد با چک، کلیه ی نیروهای مسلح دارندگان کارت حکمت و همچنین فرهنگیان محترم ) از طريق وب سايت بطور آنلاین و غیر حضوری در فروشگاه اينترنتي بيست لند می‌باشد.


 
خريد اقساطی به دو صورت امکان پذير مي‌باشد :

  • ویژه ارگان ها و سازمان هاي طرف قرارداد

در حال حاضر اين امکان براي نيرو های مسلح (دارندگان کارت حکمت ) و فرهنگیان محترم فعال مي باشد در صورت تمايل براي استفاده از اين امکان در سازمان و ارگان خود با ما از طريق راه هاي ارتباطي که در سايت موجود است تماس حاصل فرماييد.
نيرو هاي مسلح ( دارندگان کارت حکمت ) می‌توانند انواع کالای دیجیتال ، لوازم جانبی ، لوازم بازی و سرگرمی را بدون نياز به هيچ مدرکي و فقط با داشتن کارت حکمت به صورت کاملا غير حضوري (آنلاين) و با اقساط 24 ماهه) بدون پيش پرداخت ) از سايت بيست لند خريداری کنند.

فرهنگیان محترم نیز می‌توانند با مراجعه به این صفحه از شرایط و مدارک خرید اقساطی مطلع شوند.

  • ویژه عموم (کلیه افراد)

فروشگاه اينترنتي بيست لند براي اولين بار در ايران امکان خرید اقساطی انواع کالاي ديجيتال ، لوازم جانبی ، لوازم خانگي و لوازم بازی و سرگرمی و ... را بدون پيش پرداخت در اقساط بلند مدت (24 ماهه) با سود کم براي عموم ايجاد کرده است. و هموطنان عزیز می توانند در این صفحه از مدارک و شرایط خرید اقساطی مطلع شده و ثبت نام کنند .
  • درخواست خرید به صورت سفارشی

يکي ديگر از امکاناتی که فروشگاه اينترنتي بيست لند براي اولين بار براي هموطنان عزيز ايجاد کرده است خريد سفارشي مي باشد به اين صورت که ما هر کالايي که شما مايل به خريد اقساطی آن هستيد و در سايت موجود نمي‌باشد به صورت سفارشي براي شما تهيه مي کنيم.
بيست لند سعي دارد علاوه بر فروش انواع مختلف و متنوع کالا در آينده نزديک خدمات متفاوتي را از جمله استفاده از رستوران ها ، باشگاه هاي ورزشي ، خدمات رفاهي و تفريحي و ... را با تخفيف هاي ويژه به صورت نقد و اقساط ارائه دهد .

  • درخواست خرید با چک

فروشگاه اینترنتی بیست لند امکان خرید اقساطی با چک را برای عموم و کلیه ی کارمندان رسمی ، قراردادی ، بازنشسته ، سازمان‌ها ، ارگان های دولتی و خصوصی ، بازاریان و کسبه و همچنین نیروهای مسلح (دارندگان کارت حکمت) از طریق چک و کارت حکمت ( بدون چک) و فرهنگیان محترم با چک و کارت اتما (بدون چک) فراهم کرده‌است.برای اطلاع از شرایط و مدارک خرید اقساطی با چک به این صفحه مراجعه نمائید.